Szklany prysznic – Wrocław

Chcesz nadać swojej łazience indywidualnego charakteru? Pomyśl nad montażem stylowego szklanego prysznica, który zapewni Ci funkcjonalne użytkowanie i wysokiej klasy estetykę. Dajemy Państwu możliwość stworzenia indywidualnej przestrzeni prysznicowej według własnej inwencji, oczekiwań i projektu. Wybrać możecie Państwo odpowiedni kształt i rodzaj szkła, którego użyjemy do jej stworzenia.

Chcąc stworzyć prysznic idealny, który Państwa wnętrzom doda charakteru, a jednocześnie będzie dobry jakościowo, należy wykorzystać szkło hartowane. Jest ono przygotowywane w najnowocześniejszym piecu hartowniczym obróbką CNC. Całości takim panelom dopełniają z kolei designerskie okucia i uchwyty, które zadowolą najbardziej wymagające gusta. Nasze szklane prysznice sprzedajemy i montujemy we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane zakupem nowoczesnych szklanych pryszniców serdecznie zapraszamy do kontaktu. Proces zakupowy przebiega następująco. W pierwszej kolejności dokonujemy stosownych pomiarów. Następnie zabieramy się za proces tworzenia, aby na koniec zamontować szklany prysznic w Państwa mieszkaniu. Nie mamy wątpliwości, że dzięki takiemu rozwiązaniu Państwa łazienki zyskają na estetyce i będą postrzegane jako te znacznie nowocześniejsze.

Szklany prysznic Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Prysznic idealny

★★★★★
5 5 1
Rekomenduję prysznice od firmy Glastech ze względu na wysoką trwałość i solidną konstrukcję.

Prysznic jak marzenie

★★★★★
5 5 1
Profesjonalnie wykonany prysznic na miarę. Świetna obudowa i wysokiej jakości szkło warte zakupu.

Tego szukałem

★★★★★
5 5 1
Takiego szklanego prysznica szukałem do mojej nowej kawalerki. Jest funkcjonalny i przestronny.