Nowoczesne szklane kabiny prysznicowe w łazience to doskonały sposób na dodanie elegancji. Szklane zabudowy prysznicowe są estetyczne, a także doskonale przepuszczają światło, co sprawia, że łazienka wygląda na większą i jaśniejszą.

Oto kilka rodzai kabin prysznicowych:

 1. Klasyczne kabiny prysznicowe, montowane na profilach lub klamrach montażowych,
 2. Bezramowe kabiny prysznicowe, mają nowoczesny i minimalistyczny wygląd,
 3. Loftowe kabiny prysznicowe, w czarnych okuciach, ramach z dodatkowymi szprosami,
 4. Ścianki prysznicowe typu WALK IN, występują w wersji bezramowej oraz w wersji w ramie po obwodzie w kolorach: czarnym, złotym, srebrnym. Mogą również mieć szprosy w stylu loft.
 5. Ściany prysznicowe z drzwiami oddzielające pomieszczenia np. sypialnię od łazienki. Mogą być w różnych wersji klasycznej, loftowej.

Wszystkie powyższe rodzaje kabin prysznicowych mogą być z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi.

Szkło do nich zastosowane może być różnego rodzaju, takie jak:

 • klasyczne przezroczyste

 • z powłoką TIMELESS zostało opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych. Można je stosować w parawanach prysznicowych, kabinach prysznicowych lub parawanach nawannowych. Powierzchnia TIMELESS została w pełni zabezpieczona za pomocą innowacyjnej metody nakładania warstwy tlenków metali. Szkło nie staje się białe, lecz zachowuje przezroczystość. Wapień i zabrudzenia osadzają się w mniejszym stopniu: oznacza to łatwiejsze czyszczenie niż w przypadku szkła nieprzetworzonego. Źródło : https://www.saint-gobain-glass.pl/pl/timeless

 • satynowe / mleczne, matowe

 • barwione w masie : grafitowe, brązowe, zielone, czarne , lustrzane o różnych stopniach przezierności

 • dekoracyjne : w kolorze, z siatką , tkaniną , zobacz tu https://www.glastech.pl/szklo-dekoracyjne/

 • oklejone folią imitującą piaskowane szkło w wybrany wzór.

Zabudowy prysznicowe realizujemy na indywidualny wymiar. Dopasowujemy się do potrzeb klienta i doradzamy takie rozwiązania by funkcjonalność pomieszczenia była jak najlepsza. Używamy szkła hartowanego grubości 8 mm .

Obejrzyj nasze realizacje i inspiracje. Rozgość się, zapraszamy 🙂

Usługi realizujemy od A do Z - pomiar, produkcja, montaż. Każdy produkt wykonywany jest pod indywidualne wymiary, potrzeby oraz wizję Klienta. Doradzamy, projektujemy, znajdujemy najkorzystniejsze rozwiązania.