Szklane parawany – Wrocław

Przedmiotem oferty naszej firmy są nowoczesne szklane parawany wysokiej jakości. Propozycja jest skierowana do Klientów szukających niebanalnych rozwiązań architektonicznych w łazience. Jeżeli Państwa łazienka jest zbyt mała aby pomieścić wannę i prysznic, to szklana zabudowa będzie doskonałym rozwiązaniem. My oferujemy designerskie parawany pod postacią ścianek stałych, parawany składane z wielu części bądź też zabudowy stworzone w systemie przesuwnym. Gwarantujemy, że stworzone przez nas zabudowy sprawią, że Wasze łazienki zyskają na przestrzeni i będą postrzegane jako te najbardziej nowoczesne. Prowadzimy sprzedaż i montaż szklanych parawanów we Wrocławiu i okolicy.

Nasze parawany szklane powstają na bazie wysokiej jakości szkła hartowanego, które powstaje w najlepszych piecach hartowniczych na rynku. To przekłada się na wysoką odporność na stłuczenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Poza tym połączone są wysokiej jakości niemieckimi okuciami, które poza designerskim charakterem są niezwykle wytrzymałe.

Wybierając naszą firmę do stworzenia zabudowy prysznicowej masz gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości. Nasi pracownicy na każdym etapie współpracy służą pomocą doradczą i rzetelnym wykonaniem każdego detalu. Zapraszamy do kontaktu z nami i przedstawienia nam swoich oczekiwań poprzez formularz zgłoszeniowy.

Szklane parawany Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Klient z polecenia

★★★★★
5 5 1
Poleciła mi te parawany sąsiadka. Po obejrzeniu u niej wykonanego znakomicie parawanu zgłosiłem się sam do firmy Glastech. Jestem zadowolony z efektu ich pracy.

Dobrze wydane pieniądze

★★★★★
5 5 1
Bałem się remontu łazienki ze względu na jej nietypowe wymiary. Tutaj udzielono mi porady i wybrano idealny parawan prysznicowy.

Funkcjonalny parawan

★★★★★
5 5 1
Całość wykonania oceniam bardzo dobrze. Udany kontakt z wykonawcą i pomoc w wyborze parawanu do mojej łazienki. Polecam zdecydowanie.