Drzwi przesuwne szklane – Wrocław

Naszą specjalnością są zabudowy szklane wykonywane dla  Klientów indywidualnych i biznesowych. Tworzymy niepowtarzalne przestrzenie biur, sklepów, urzędów czy mieszkań prywatnych. Jedną z naszych propozycji są drzwi przesuwne szklane, które tworzymy we Wrocławiu. Charakteryzują się one przepiękną estetyką oraz niezwykłą funkcjonalnością, dzięki czemu staną się doskonałą ozdobą każdego pomieszczenia, podkreślając jego styl i charakter.

Swoim Klientom oferujemy kilka rodzajów szklanych drzwi przesuwnych. Niezależnie od wyboru zapewniamy ich funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze drzwi tworzone są bowiem ze szkła hartowanego i przygotowywane w najnowoczesnych piecach przy wykorzystaniu do tego zaawansowanych technologii.

Wszystkie modele drzwi z naszej oferty przygotowujemy na konkretny wymiar, dzięki czemu idealnie komponują się one z resztą zabudowy. Poza wykonaniem pomiarów nasi specjaliści są również do Państwa dyspozycji przy ich montażu. Do montowania drzwi wyposażonych w cichy, a zarazem wygodny system jezdny wykorzystujemy designerskie niemieckie okucia i uchwyty, które podkreślają ich oryginalny wygląd. Drzwi przesuwne to znakomite uzupełnienie każdej zabudowy i gwarancja zachowania obecnej przestrzeni.

Drzwi przesuwne szklane - Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Świetny efekt

★★★★★
5 5 1
Zdecydowanie polecam usługi szklarskie firmy Glastech. Profesjonalna obsługa klienta i rzeczowe doradztwo przy wyborze grafiki do szkła. Efekt końcowy bardzo mnie zaskoczył.

Drzwi godne polecenia

★★★★★
5 5 1
Zdecydowanie godne polecenia drzwi szklane do łazienki. Czas oczekiwania i montaż drzwi mile mnie zaskoczył. Sam produkt okazał się bardzo wysokiej jakości.

Wysoka jakość drzwi

★★★★★
5 5 1
Przesuwne szklane drzwi od firmy Glastech spełniły moje oczekiwania. Precyzyjny montaż i wysoka trwałość produktu. Warto było trochę poczekać na realizację projektu.