Zabudowy prysznicowe – Wrocław

Nasza firma wykonuje nowoczesne zabudowy prysznicowe na wymiar z najlepszych materiałów. Dzięki zastosowaniu do ich produkcji wysokiej jakości paneli szklanych otrzymacie Państwo niezależne, praktyczne i nowoczesne łazienki. Poza szkłem wykorzystujemy również designerskie okucia i uchwyty z Niemiec, które podkreślają styl i charakter takiej zabudowy. Dzięki nim tworzymy zapierające dech w piersiach połączenia, które odmienią każdą łazienkę.

Zabudowy prysznicowe tworzymy z wykorzystaniem szkła hartowanego, które wytwarzane jest w nowoczesnym piecu hartowniczym metodą obróbki cyfrowej CNC. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele paneli szklanych, zarówno tych przezroczystych, jak i zdobionych. Prowadzimy sprzedaż i montaż we Wrocławiu.

Decydując się na współpracę z naszą firmą macie Państwo gwarancję zakupu zabudowy prysznicowej optymalnej do swojej łazienki. Nasz doradca pomoże Państwu w wyborze idealnego zabudowy prysznicowej dla siebie i zaproponuje korzystne rozwiązanie architektoniczne w łazience. W produkcji pryszniców stawiamy na funkcjonalną zabudowę zapewniającą komfort użytkowania przez długie lata.

Zabudowy prysznicowe Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Prysznic zabudowany - świetna sprawa

★★★★★
5 5 1
Do zabudowy prysznicowej namówiła mnie małżonka. Ponoć to takie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie podczas kąpieli. Po czasie stwierdzam że miała rację.

Dobrze wydane pieniądze

★★★★★
5 5 1
Zakup zabudowy prysznicowej okazał się dużym sukcesem. Świetne wykonanie i cena całości bardzo przystępna. Warto było zdecydować się na spotkanie z doradcą.

Zadowolona z zabudowy

★★★★★
5 5 1
Zabudowa prysznicowa według mojego projektu zdała egzamin. Świetnie się sprawuje. Dziękuję wykonawcom z Glastech we Wrocławiu.