Szkło do łazienki na wymiar – Wrocław

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży znakomitej jakości wyrobów ze szkła do łazienki na wymiar, takich jak kabiny prysznicowe, lustra i panele szklane. Nasze szkło do łazienki podkreśli nowoczesny charakter Państwa łazience i  nada jej prestiżu. Szkło do łazienki na wymiar wykonujemy od wielu lat, mając w tym ogromne doświadczenie.

Panele szklane służące do tworzenia zabudowy prysznicowej powstają ze szkła hartowanego, które powstaje w procesie obróbki metodą CNC. Dzięki temu jest ono znacznie odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne i wszelkie uderzenia. Dodatkowo na estetykę takiego rozwiązania wpływają wysokiej jakości niemieckie okucia oraz uchwyty. To wszystko pozwala na niczym nieograniczoną liczbę rozwiązań. Ponadto do podkreślenia charakteru Waszych łazienek oferujemy również wykonywane na wymiar lustra. Prowadzimy sprzedaż i montaż wyrobów ze szkła we Wrocławiu i okolicy.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy. Prosimy przedstawić nam swoje oczekiwania, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i umówi na spotkanie. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty, dostępny asortyment oraz dokonamy pomiaru u Państwa na miejscu. Nasi pracownicy służą radą i pomocą w wyborze idealnego szkła do łazienki. Zapraszamy Klientów z Wrocławia i okolic.

Szkło do łazienki na wymiar Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Świetne wykonanie

★★★★★
5 5 1
Tak dobrych wykończeń szklanych jeszcze nie widziałam. Wszystko w najlepszym porządku. Zdecydowanie polecam współpracę.

Profesjonalna obsługa

★★★★★
5 5 1
Wysokiej jakości szkło do łazienki - tego mi było trzeba. Oprócz tego Pan z obsługi pomógł mi w wyborze. Będę Was polecał znajomym i rodzinie.

Hartowane szkło, super jakość

★★★★★
5 5 1
Wyroby szklane kupiłam tutaj z polecenia znajomego. Dziękuję obsłudze za doradztwo w zakupie. Polecam osobom z Wrocławia i okolic.