Prysznic na wymiar – Wrocław

Prysznic na wymiar to doskonały sposób na funkcjonalne zorganizowanie swojej przestrzeni natryskowej. Każdej łazience nada indywidualny styl, podkreśli stylowy charakter, a także doda estetyki. W naszej firmie każdy Klient ma możliwość zamówienia prysznica na wymiar z montażem we Wrocławiu lub okolicy. Dajemy Państwu możliwość zaprojektowania prysznica według własnych preferencji i indywidualnego pomysłu. Istnieje możliwość wyboru prysznica i kabiny prysznicowej w każdym kształcie, również w opcji bez brodzika.

Wszystkie zabudowy prysznicowe tworzymy z niezwykle odpornego szkła hartowanego w najnowocześniejszym piecu hartowniczym. Wszystko po to, aby były one odporne na uszkodzenia mechaniczne i bezpieczniejsze. Ponadto wykonywane przez nas zabudowy posiadają designerskie okucia i uchwyty. To sprawia, że szklany prysznic w postaci zabudowy jest efektownym elementem wyposażenia każdej łazienki.

Wszystkich Klientów zainteresowanych odświeżeniem swojej łazienki zapraszamy do kontaktu. Nasz doradca umówi się z Państwem na spotkanie, podczas którego przedstawi naszą ofertę pryszniców na wymiar i dokona pomiaru. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień i najwyższą jakość wykonania przy niewygórowanej cenie.

Prysznic na wymiar Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Idealne wykonanie

★★★★★
5 5 1
Prysznic jaki zamówiłem został wykonany bardzo sprawnie i według moich oczekiwań. Cena jest do przejścia. Polecam osobom z Wrocławia.

Polecam

★★★★★
5 5 1
Sprawdzona firma którą zdecydowanie warto polecić każdemu mieszkańcowi Wrocławia. Wykonany prysznic spełnił moje oczekiwania.

Dobra zabudowa prysznicowa

★★★★★
5 5 1
Wysokiej klasy prysznic pod wymiar mojej łazienki. Panowie sprawili się znakomicie. Rekomenduję firmę Glastech swoim znajomym.