Szklane kafle z grafika w małych formatach świetnie wpasowują się w tradycyjne kafle ścienne w postaci dekoru nadając indywidualny charakter wnętrzu. Kafle standardowo w wymiarze 30 x 60 cm oraz dekor 7 x 60 cm. Możemy również dopasować się do Twoich potrzeb.

Technologia

Kładziemy duży nacisk na jakość i końcowy efekt naszych produktów. Nie używamy naklejek na szkło. Technologia na jakiej pracujemy to szkło laminowane próżniowo w piecu przy wysokiej temperaturze folią EVA co gwarantuje bezproblemowy montaż / klejenie na odwrocie dekoru klejem/silikonem.
Nie ma pęcherzy powietrza, przebarwień, grafika się nie rozwarstwia.
Posiadamy własny park maszynowy, nie posiłkujemy się podwykonawcami.

Ekologiczny druk lateksowy, bezwonny, odporny na działanie promieni UV. Fotograficzna jakość grafik, nasycone kolory, u nas kolor czarny jest naprawdę czarny.

Laminujemy różne materiały w szkle tj.: tkaniny, płyty meblowe, siatki miedziane itp.

Jakie szkło stosujemy?

Pracujemy tylko na szkle optiwhite zwykłym oraz hartowanym (przy szkle z grafiką), jest to szkło odbarwione bez zielonej poświaty.
Szkło to daje dużo lepszy efekt, nie nadaje grafice zielonkawego odcienia, nie zmienia koloru grafiki (jest to widoczne dość mocno, szczególnie przy jasnych kolorach).

Grubość szkła od 4mm do 12mm, inne na zamówienie.

Jesteśmy producentem dekorów szklanych małych i dużych formatów oraz dizajnerskich dekoracji do domu ze szkła. Posiadamy własny park maszynowy.