Lustra do domu – Wrocław

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu nowoczesnych luster użytkowych do domu oraz biura we Wrocławiu i okolicy. Każde lustro powstaje na indywidualne zamówienie zarówno Klienta prywatnego, jak i biznesowego. W naszej ofercie znajdziecie lustra na wymiar o dowolnym kształcie i wysokiej jakości szła, które powstaje metodą obróbki CNC w najlepszych piecach hartowniczych na rynku.

Dzięki rygorystycznemu procesowi produkcji otrzymujemy lustra odporne na uszkodzenia mechaniczne i tworzone w oparciu o najnowsze technologie. Mianowicie chodzi o technologię Crystal View, która pozwala dostrzec w nich najmniejszy nawet detal.

Wszystkie lustra wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu, dobierając kolor i grubość tafli, rodzaj obróbki krawędzi i dodatkowe akcesoria wedle Państwa oczekiwań. Lustro do domu powstaje w oparciu o preferencje, oczekiwania i budżet każdego z naszych Klientów.

U nas otrzymasz lustro  do domu cechujące się grubym, odpornym szkłem z naniesioną na nie modną grafiką oraz wybranym przez siebie kształtem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty i dokonania pomiarów. Zapewniamy terminowe wykonanie zamówienia i montaż luster do domu na terenie Wrocławia i okolic.

Lustro do domu Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Wykończenie wnętrz idealne

★★★★★
5 5 1
Szkło ozdobne od tej firmy sprawdza się świetne. Jest funkcjonalne i prezentuje się bardzo okazale. Polecam każdemu z Wrocławia i okolic.

Wyposażenie wysokiej klasy

★★★★★
5 5 1
Razem z mężem szukaliśmy niebanalnego wykończenia naszej łazienki. Lustra które tutaj znaleźliśmy okazały się świetne. Udany zakup.

Takiego lustra szukałem

★★★★★
5 5 1
Precyzyjne wykonanie i wysoka jakość wykonania każdego detalu. Polecam osobom z Wrocławia które szukają solidnego lustra do swojego domu.