Lustra łazienkowe – Wrocław

Specjalizujemy się w produkcji stylowych luster łazienkowych we Wrocławiu. Nowoczesne lustro poza walorami użytkowymi i estetycznymi powiększa wizualnie przestrzeń pomieszczenia w którym się znajduje. Klient korzystając z naszej oferty może zamówić najwyższej jakości lustro łazienkowe pod wymiar, wedle swoich preferencji cenowych, przeznaczenia i oczekiwań wizualnych.

Każde nasze lustro produkowane jest przez wykwalifikowanych szklarzy, z  wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest technologia Crystal View, która daje możliwość dostrzeżenia nawet najmniejszego szczegółu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dając naszym Klientom możliwość wyboru spośród luster szlifowanych lub frezowanych. Każde lustro łazienkowe powstaje z wytrzymałego szkła przygotowywanego w specjalnym piecu, dzięki czemu jest wielokrotnie odporniejsze na stłuczenia i uszkodzenia mechaniczne od zwykłego lustra sklepowego. Sprzedaż i montaż luster prowadzimy we Wrocławiu i okolicy.

Osoby zainteresowane poznaniem szczegółów naszej oferty wysokiej jakości luster łazienkowych zapraszamy do kontaktu. Współpracę zaczynamy od wstępnego wysłuchania Państwa oczekiwań poprzez zaproponowanie przez naszego doradcę lustra idealnego oraz dokonaniem pomiaru. Zapewniamy krótki czas realizacji zamówienia i montaż luster łazienkowych na terenie Wrocławia i okolic.

Lustra łazienkowe Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Świetne lustro do łazienki

★★★★★
5 5 1
Gorąco polecam każdemu zakup lustra do łazienki w sklepi Glastech. Bardzo dobrze są wykonane i całość wygląda bardzo okazale. Polecam każdemu.

Dobre wyposażenie szklane

★★★★★
5 5 1
Oprócz lustra do łazienki zamówiłem tutaj zabudowę prysznica. Całość została zamontowana w krótkim czasie. Koszt całkowity również do akceptacji.

Rekomenduję zakupy tutaj

★★★★★
5 5 1
Panowie z firmy Glastech wykazali się świetnym wyczuciem dobrego stylu. Doradzono mi wybór najlepszego lustra do mojej nowej łazienki.